У Кам’янці-Подільському відбулася VIII Всеукраїнська конвенція Лицарів Колумба, який об’єднав представників спільноти з різних міст України.
Ці дні стали часом братньої зустрічі, спільної молитви, діалогу та обговорення подальшого служіння Лицарів Колумба в Україні.
Програма конвенції включала зустрічі капеланів, робочі засідання делегатів, спільні конференції та богослужіння. Учасники мали нагоду разом переживати час духовної єдності та братерства.
Особливим моментом стала урочиста Свята Меса, яка відбулася у неділю в Кафедральному костелі святих Апостолів Петра і Павла. Літургію очолив єпископ Леон Дубравський спільно із владикою Петром Голінеєм та іншими священниками.
Такі зустрічі є важливим знаком єдності Церкви, взаємної підтримки та спільної відповідальності за служіння людям і свідчення віри у сучасному світі.