У Вищій духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі 15–17 травня 2026 року відбувся Всеукраїнський з’їзд семінаристів.
Протягом трьох днів учасники мали нагоду пережити час спільної молитви та формації. Особливою подією стала урочиста Свята Меса у Білій Церкві з нагоди 150-річчя від дня народження блаженної Єлизавети Чацької під проводом єпископа Олександра Язловецького. Також учасники відвідали Фастів, а саме центр святого Мартіна.
Семінаристи побували у Бучі та Києві, відвідавши Софійський собор і визначні духовні місця столиці. З’їзд став нагодою до зміцнення братерських зв’язків між семінаристами різних дієцезій, поглиблення духовного життя та спільного свідчення віри.
Фото: Владислав Костинюк