КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ДІЄЦЕЗІЯ

У Вищій духовній семінарії свято Зіслання Святого Духа традиційно є однією з головних урочистостей семінарійної спільноти. Цими днями семінаристи, священники, молодь та гості разом переживали час молитви й очікування на дію Святого Духа.

У суботу під головуванням єпископа-ординарія Едуарда Кави OFMConv, відбулася урочиста вігілійна Свята Меса, в якій також взяла участь молодь францисканської спільноти та численні гості. Особливим моментом літургії стало уділення Таїнства Миропомазання двом семінаристам – Назарію Марусію та Роману Колеснику.

Цей день став для всієї спільноти часом молитви, духовного оновлення та відкритості на дію Святого Духа, який провадить Церкву й укріплює у покликанні.

Фото: Владислав Костинюк