23 травня у селі Мацьківці відбулася урочиста консекрація костелу Народження Пресвятої Діви Марії – храму, який став живим свідченням віри та Божого Провидіння .
Колись місцевий костел був зруйнований комуністичною владою у 1937 році, однак віра людей не згасла.
Історія відродження парафії розпочалася з невеликої каплиці, а згодом – із будови нового храму. Саме Мацьківці стали першою парафією братів францисканців-конвентуальних після їхнього прибуття до Камʼянець-Подільської дієцезії.
Ще до свого єпископського служіння, будову храму тут розпочинав о. Едуард Кава OFMConv, який заклав основи парафіяльного життя та розвитку цієї спільноти.
Після багатьох років праці, молитви та служіння настоятелів і вірних, сьогодні храм не лише існує, але й став місцем живої віри та духовного зростання.
Урочиста консекрація стала особливим моментом для всієї парафії — знаком вдячності Богові за пройдений шлях та за людей, які вкладали своє серце у відбудову святині.
Нехай цей храм і надалі буде місцем молитви, надії та зустрічі людини з Богом.
Фото: Владислав Костинюк